XIII konkursu na Wieczernikową Choinkę – ozdobę choinkową

Społeczna na zdalnym nie umie nie być aktywna! 😉
🎄Nasza Szkoła po raz kolejny przyłączyła się do konkursu na Wieczernikową Choinkę organizowaną przez Jasną Górę. W tym roku , ze względu na sytuację pandemiczną w kraju, konkurs będzie wyglądał nieco inaczej. Jednak zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to taki czas, który w każde serce potrafi wlać spokój, nadzieję, wiarę oraz siłę ! Pamiętajcie, że nie istnieją dla nas wyzwania, których byśmy nie byli w stanie się podjąć!
Kochane Społki! Wierzymy w Waszą pomysłowość, wyobraźnię oraz niespożytą energię do tworzenia kreatywnych rzeczy…
Poniżej przedstawiamy wszystkie zasady konkursu:

1. Waszym zadaniem jest przygotowanie ozdoby choinkowej nawiązującej do Jubileuszu Zakonu Paulinów – 750.rocznicy śmierci założyciela bł. Euzebiusza (może być nawiązanie do posługi „białych mnichów” np. na Jasnej Górze, do ich historii, do patriarchy św. Pawła Pierwszego Pustelnika, postaci bł. Euzebiusza LUB NAWIĄZANIE DO SAMEJ JASNEJ GÓRY itp.).
2. W związku z pandemią szkoły nie przygotowujecie ozdób do udekorowania całego świątecznego drzewka, a jedynie jedną ozdobę (wybraną w wewnątrzszkolnym konkursie) wykonaną w domu samodzielnie lub wspólnie z rodziną.
3. Ozdoby mogą być wykonane dowolną techniką i z różnych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz, śnieg itp.). Ich wymiar nie może być większy niż 30 cm x 30 cm.
4. Na ozdobie musi znaleźć się uchwyt pozwalający umieścić ją na drzewku.
5. Wykonane ozdoby prosimy składać w sekretariacie Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Częstochowie do 14 grudnia 2020 r.
6. Spośród wszystkich złożonych prac, Komisja w składzie:
p. Marta Pietrzyk, p. Marta Czarnecka – Gomoluch, p. Patrycja Myślikowska, s. Adrianna, wybierze jedną ozdobę, która przekazana zostanie do organizatorów konkursu oraz uroczyście zawieszona na jasnogórskiej choince 21 grudnia 2020 r.
7. ‼️Placówka, zgłaszając ozdobę do udziału w Konkursie, udziela Organizatorowi prawa do publikacji jej zdjęć w mediach społecznościowych i na stronach internetowych.
8. Wybór najpiękniejszych trzech ozdób odbędzie się przez specjalnie powołaną przez organizatora Komisję Konkursową oraz poprzez głosowanie online – o szczegółach głosowania online organizator poinformuje zgłoszone placówki w terminie późniejszym. Nagrody otrzymają – szkoły i autorzy ozdób – zdobywcy trzech pierwszych miejsc.
Czekamy z niecierpliwością na Wasze prace!🥰👍