Wybory do Rady Uczniów w Społecznej

22 września 2023 roku okazał się bardzo ważną datą dla całej naszej społeczności szkolnej – dzisiejszego dnia odbyły się wybory do Rady Uczniów. Po przedstawieniu przez kandydatów swoich programów wyborczych, nastąpiło tajnie głosowanie.

To demokratyczne doświadczenie buduje w naszych Społkach przekonanie, że akt głosowania i ich jednostkowy głos ma znaczenie i niesie za sobą zmiany. Kształtuje w nich także nawyk głosowania oraz promuje postawę obywatelską.

W dzisiejszych wyborach swój głos oddało 58 osób, dwa głosy zostały unieważnione. Przewodniczącą Rady Uczniów została Hanna Jędrak – Konieczko, która uzyskała 60-cio procentowe poparcie wśród uczniów i nauczycieli.

Skład Rady Uczniów na rok 2023/2024 przedstawia się następująco:

Przewodnicząca:

Hanna Jędrak – Konieczko

Zastępca:

Julia Morejska

Członkowie:

Hanna Czekaj

Liliana Czekaj

Hanna Nienartowicz

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu pomysłów, kreatywności oraz sił i zaangażowania w tworzeniu jeszcze lepszej Społecznej!