Walentynki w Społecznej

14 lutego przypada coroczne święto zakochanych, czyli WALENTYNKI. W Społecznej taki dzień nie może obejść się bez echa. Nasza kreatywna Rada Uczniów wpadła na pomysł jak zorganizować pocztę walentynkową stacjonarnie dla najmłodszych Społków oraz online dla uczniów pozostających na nauczaniu zdalnym.

  • W dniach 8.02 – 12. 02 na dolnym korytarzu wystawiona będzie skrzynka walentynkowa, do której można będzie wrzucać kartki z miłym słowem, wierszyki, a także słodkie upominki dla osób, które darzymy szczególną sympatią. Należy pamiętać , aby napisać imię, nazwisko oraz klasę odbiorcy. W piątek wszystkie walentynki od tajemniczych wielbicieli zostaną dostarczone do adresatów.
  • Starsi uczniowie będą mogli wysłać swoje walentynki w dwojaki sposób. Będzie można zrobić piękną kartkę walentynkową w domu i przywieźć ją do szkoły. W niedzielę adresat walentynki otrzyma maila z informacją, że miła kartka czeka na odebranie w szkole. Można również zrobić zdjęcia wykonanej walentynce (okładka +zawartość) lub wykonać kartkę elektroniczną,  a następnie wysłać je na adres mailowy Rady Uczniów. Należy pamiętać, aby w tytule wiadomości wpisać imię, nazwisko i klasę odbiorcy.  W niedzielę członkowie RU będą przesyłać wiadomości z walentynkami na adresy mailowe adresatów (członkowie RU obiecali z ręką na sercu, że nie będą przeglądać zawartości).
  • Adres mailowy Rady Uczniów: radauczniowspolecznajezykowa@gmail.com

 

 Zapraszamy do zabawy!

Jeśli Kogoś kochasz, lubisz…

Jeśli Ktoś Ci się podoba…

 I chcesz złożyć mu życzenia…

WYŚLIJ WALENTYNKĘ!