Pierwszy Dzień Wiosny w Społecznej

WIOSNA to czas , kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

 

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Tym razem zaprosiliśmy wszystkie nasze Społki na

WIOSENNE BAJKOWE KUCHNIE.

 

Każda klasa wybrała jedną bajkę, która była jej tematem przewodnim w tym dniu. Zadaniem klas było przygotowanie stanowiska na sali gimnastycznej , przebrania oraz minimum trzech potraw związanych z wybraną bajką.

Pierwszy Dzień Wiosny w Społecznej był ucztą dla naszych podniebień. Każda klasa włożyła mnóstwo wysiłku w przygotowanie bajecznych potraw, które wprost rozpieszczały nasze brzuszki. W świat niezapomnianych doznań smakowych zabrały nas smerfne galaretki i sernik, minionkowy koktajl bananowy, pyszny czosnkowy chlebek, czekoladowe wariacje Willego Wonky, magiczne eliksiry Harrego Pottera, no i oczywiście pełna słodyczy chatka Baby Jagi 🍰🍭🍬🧁🍫🍪🍩🍰🍿🧋

Jednak największe uznanie społkowych łakomczuchów uzyskały:

zakochane makarony klasy 7a (1 miejsce), spadające z nieba mini-przekąski klasy 1 (2miejsce) oraz wypełniony po brzegi koszyczek Czerwonego Kapturka klasy 2(3 miejsce).