No backpack day

N0 backpack day

1 kwietnia – prima aprilis to dzień żartów, psikusów i nietuzinkowych pomysłów ? Z tej okazji Rada Uczniów wezwała wszystkie Społki do uczczenia tego dnia w niecodzienny sposób…organizując… NO BACKPACK DAY czyli Dzień bez Plecaka. Cała zabawa polegała na tym, aby korzystając ze swojej pomysłowości i sprytu spakować książki i przybory szkolne do czegokolwiek – oprócz plecaka. Okazało się, że fantazja naszych Społków nie zna granic! Dzień bez plecaka był pełen niebanalnych pomysłów. Książki, zeszyty i szkolne przybory znalazły swoje miejsce w szufladach, walizkach, poduszkach, kocach, garnkach, wózkach sklepowych, kuwetach, choinkach, drapakach dla kotów, a nawet na suszarce na pranie. 

Gratulujemy kreatywności ???

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i w budynku     Może być zdjęciem przedstawiającym osoba, dziecko, stoi i w budynku     Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i w budynku     Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku