Bal karnawałowy

Wielkimi krokami zbliża się do nas Tłusty Czwartek. Z tej okazji serdecznie zapraszamy nasze najmłodsze Społki z klas 0-3 na bal karnawałowy, który odbędzie się 11 lutego 2021 roku w naszej Społecznej. Niestety, ze względu na reżim sanitarny, bal w tym roku będzie wyglądać nieco inaczej. Nie spotkamy się na wspólnych tańcach na sali gimnastycznej, lecz każda klasa bawić się będzie w swojej sali lekcyjnej. Jednak nie ma co się martwić, bo przecież Społki potrafią bawić się zawsze i wszędzie. A bal karnawałowy to świetna okazja, by dać upust swojej wyobraźni i wcielić się w swoje ulubione postacie!

Harmonogram dnia

  • Dzieci przychodzą do szkoły już przebrane, ale mogą też przebrać się dopiero w szkole.
  • Zabawa zaczynie się o 10.40 i trwać będzie maksymalnie do przerwy obiadowej w klasach 0-2. Natomiast w  klasie 3 (ze względu na plan lekcji) zabawa zacznie się po przerwie obiadowej, czyli o 12.40. W tym czasie zorganizowane będą dla dzieci zabawy i konkursy przy muzyce.
  • Po zabawie na dzieci czekać będzie słodki poczęstunek, oczywiście w postaci pączków. Można będzie również przynieść swoje smakołyki, jednak tu należy pamiętać, by były to rzeczy osobno pakowane.
  • Mamy też dla Was niespodziankę! Tego dnia przebranie obowiązuje wszystkich, nawet nauczycieli 😉 Na nich czeka szczególne wyzwanie: PAJAMAS STYLE 😉

Zapraszamy do zabawy!