„Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć”.

~Alexandra K. Trenfor

Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto w Społecznej. Rada Uczniów zadbała o to, aby wszyscy nauczyciele otrzymali w tym dniu życzenia i moc uśmiechów. Z tej okazji odbyły się dwie akademie: dla klas 0-3 oraz 4-8, na których było dużo serdecznych życzeń dla pedagogów i pracowników szkoły. W części artystycznej , jak zwykle z przymrużeniem oka, odbyła się prezentacja mody nauczycielskiej. Było wiele śmiechu i braw dla modelek i modela. Na zakończenie wystąpił po raz pierwszy chór najmłodszych Społków z piosenką dedykowaną nauczycielom. Ale to nie jedyne niespodzianki zaplanowane na ten dzień przez RU. Każdy nauczyciel klas młodszych otrzymał ” prezent ” w postaci zajęć prowadzonych w swoich klasach przez starszych uczniów. Z kolei w czasie przerw działała kawiarenka pełna słodkich rozmaitości, by jeszcze bardziej umilić wszystkim dzień. Świetna zabawa to było hasło dzisiejszego dnia!