Walentynki

W najbliższy wtorek 14 lutego zapraszamy wszystkie Społki do świętowania Walentynek. Na dolnym korytarzu już czeka Poczta Walentynkowa. Wrzucajcie tam piękne kartki i kolorowe liściki z miłymi słowami dla ulubionej osoby w szkole. Skrzynka jest na tyle duża, że pomieści nawet drobne upominki. Rozdanie Walentynek odbędzie się 14 lutego. Obok dużej skrzynki jest też taka trochę mniejsza. Tam starsi uczniowie mogą wrzucać kartki z najlepszymi, ale też z najgorszymi „tekstami na podryw”. Aby zaakcentować wyjątkowość tego dnia i wprowadzić trochę uśmiechu do uczniowskiego życia, zachęcamy do założenia elementów ubrań w kolorze czerwonym i różowym (lub im pokrewnych). Uśmiech może wywołać nie tylko np. czerwony beret, ale też pyszne ciastko z kawiarenki „U Walentego”, która tradycyjnie będzie znajdować się w sali na 1 piętrze. Kulminacją dnia będzie spotkanie kl.4-8 w sali gimnastycznej, gdzie wszyscy będą mogli bawić się przy największych przebojach tanecznych.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy. Rada Uczniów

Tags: