Karnawał w Społecznej

„Witajcie w naszej bajce…” to hasło tegorocznego karnawału. Niestety ze względu na obostrzenia epidemiologiczne i naukę zdalną nie możemy zaprosić wszystkich na wspaniały Bal. Nie wyklucza to jednak karnawałowych tańców i przebieranek.
Każda klasa wybiera sobie filmową bajkę, która będzie inspiracją dla przebrania każdego ucznia i dekoracji klasy.

Czerwone Konfetti, Konfetti, Wstążka, Czerwony
11 lutego od godz.12.40 wszystkie klasy zapraszamy do prezentacji swojej interpretacji wybranej bajki. Liczymy na wspaniałe stroje, ulubiona muzykę i karnawałowe pyszności. Postarajcie się opracować chociaż jedną scenkę czy kadr z filmu, by uwiecznić to zdjęciami czy krótkim filmikiem.

Ze względu na naukę zdalną klas 5-8, prosimy o przygotowanie tego wcześniej, na godzinie wychowawczej, sama prezentacja odbędzie się tego dnia (11.02) na zoom o godz.12.40.
Liczymy na Waszą pomysłowość i dobrą zabawę.

Rada Uczniów

* Lekcje tego dnia do godz. 12.40 odbywają się wg planu