Rada Uczniów

RADA UCZNIÓW

loggg0

Przewodniczący: Jakub Szostak

Członkowie:

  • Zofia Gacek
  • Aleksandra Hibner
  • Wiktoria Kryczało
  • Michał Rybak
  • Mikaella Baco

 

Opiekunowie:

  • mgr Dorota Hibner
  • mgr Izabela Markowska
  • mgr Patrycja Myślikowska

 

Nasz e-mail:

radauczniowspolecznajezykowa@gmail.com 

 

Nasz kanał na YouTube:

https://tiny.pl/r14n2

AKTUALNOŚCI

Dzień Ziemi

By uczcić tegoroczny Dzień Ziemi, Rada Uczniów zachęcała naszą szkolność społeczność do aktywnego spędzania dnia pod hasłem „SPOŁECZA AKTYWNIE DLA ZIEMI”. Przez cały tydzień nasi uczniowie pokonywali kilometry na rowerze oraz chodzili na długie spacery, a udokumentowanymi efektami dzielili się z przedstawicielami RU.

Razem zrobiliśmy 1 324 515 kroków i przejechaliśmy 191 km!!! Brawo!

Pierwszy Dzień Wiosny 

Z racji tego, że uczniowie klas 4-8 nadal uczą się zdalnie, Rada Uczniów zorganizowała dla nich Dzień Wiosny Online. Przedstawiciele RU dostarczali rozrywki swoim kolegom i koleżankom w swoich tematycznych pokojach. Zosia wraz z Klaudią pokazywała uczestnikom kroki z tik toka, a następnie wszyscy stworzyli wspólną choreografię. Ola uświadamiała jak relaks i harmonijna muzyka pozwala rozprawić się z wiosennym przesileniem, a Wiktoria uczyła jak zrobić wiosenny makijaż od podstaw. Dużej dawki rozrywki dostarczył pokój gier Michała, podobnie jak warsztaty aktorskie Miki. Były łamańce językowe i zadania aktorskie, dziennikarki prowadzące za swoich rozmówców miały cały przekrój społeczeństwa. Więźnia, celebrytkę, nieśmiałą dziewczynę, nauczycielkę, a nawet kardiochirurga, któremu w trakcie operacji zabrakło prądu. Nuda nikomu nie groziła 🙂

                               

WALENTYNKI W SPOŁECZNEJ!!!

Hart, Słodkie Serce, Serce, Hart, Hart

14 lutego przypada coroczne święto zakochanych, czyli WALENTYNKI.  Nie pozwolimy Wam się nudzić tego dnia. Wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować pocztę walentynkową stacjonarnie dla najmłodszych Społków oraz online dla uczniów pozostających na nauczaniu zdalnym.

Zapraszamy do zabawy!