Społeczna Aktywnie dla Ziemi – wyniki

By uczcić tegoroczny Dzień Ziemi, Rada Uczniów zachęcała naszą szkolność społeczność do aktywnego spędzania dnia pod hasłem „SPOŁECZA AKTYWNIE DLA ZIEMI”. Przez cały tydzień nasi uczniowie pokonywali kilometry na rowerze oraz chodzili na długie spacery, a udokumentowanymi efektami dzielili się z przedstawicielami RU.

Kochani jesteśmy z Was naprawdę dumni. Razem zrobiliście 1 324 515 kroków i przejechaliście 191 km. W Społecznej tkwi prawdziwa siła!

Najwięcej kroków zrobiła:

  1. Klasa 5: 407 658 kroków – zdobywając w ten sposób 5 punków w Konkursie Super Klasy
  2. Klasa 7 : 392 147 – 3 punkty w Konkursie Super Klasy
  3. Klasa 3: 190 788 – 1 punkt w Konkursie Super Klasy

Najwięcej kilometrów pokonała:

  1. Klasa 1 : 76, 362 – zdobywając w ten sposób 5 punktów w Konkursie Super Klasy
  2. Klasa 6a: 39 – 3 punkty w Konkursie Super Klasy
  3. Klasa 6b: 23, 67 -1 punkt w Konkursie Super Klasy

Drugim elementem akcji był konkurs na najciekawszą fotkę/film przedstawiający Was podczas wykonywania niecodziennej  aktywności. Zdjęcia nadesłała tylko klasa 1 i klasa 8, dlatego obydwie te klasy otrzymują dodatkowe 5 punktów  w Konkursie Super Klasy.

         

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Wam za włączenie się do akcji

Rada Uczniów wraz z opiekunami