XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Społeczna uczestniczy w akcji XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 7 października 2022 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Program:
03-06.10.2022. Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia -w domu, w szkole.
07.10.2022. Egzaminy z tabliczki mnożenia w szkole:

• Jeżeli uczeń, rodzic lub pracownik szkoły poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).
  • Egzamin dla uczniów i pracowników szkoły odbędzie się w pracowni komputerowej.
  • Egzamin dla chętnych rodziców odbędzie się w holu przy wejściu do szkoły.
  • W przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany. Egzamin można powtórzyć po 1 godzinie.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!
Barbara Pietrowicz –szkolny koordynator akcji

Więcej informacji: www.wmtday.org