Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur

Miło mi poinformować, iż w tegorocznej edycji Międzynarodowego  Konkursu  Matematycznego „Kangur”  nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki.

Wyróżnienie otrzymał Maciej Lewiński z klasy VIII,  a  wynik bardzo dobry  Jawor Podpłomyk  uczeń klasy  V,  któremu zabrakło tylko jednego punktu do tytułu laureata!

Szczególne brawa należą się uczniom klasy I – Julii Matyjasik  oraz Bartłomiejowi Podpłomykowi , którzy startowali w kategorii Żaczek – przeznaczonej dla uczniów klasy II, a mimo to świetnie poradzili sobie z zadaniami.

Najlepsze wyniki w klasie VI uzyskali Idalia Suliga (wersja stacjonarna) i Szymon Kot (wersja online).

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Wszystkim Uczestnikom Konkursu gratuluję i zapraszam na kolejne konkursowe zmagania matematyczne!

Koordynator Konkursu
Barbara Pietrowicz